11 lipiec 2022

Odpowiedzą za kradzież markowych perfum

zdjęcie: Odpowiedzą za kradzież markowych perfum / fot. KPP Kolno
20-latek i jego 15-letni kolega odpowiedzą za kradzież markowych perfum w jednej w kolneńskich drogerii. Wybrany towar schowali pod kurtki i wyszli ze sklepu. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kolneńscy kryminalni, na początku maja otrzymali zgłoszenie o kradzieży markowych perfum w kolneńskiej drogerii. Z relacji zgłaszającej wynikało, że dwóch mężczyzn wyniosło ze sklepu markowe perfumy, nie płacąc za nie. To zdarzenie zarejestrował sklepowy monitoring. Na jego nagraniu widać, jak jeden z nich perfumy schował pod kurtkę, a drugi do jej rękawa. Zgłaszająca oszacowała straty na ponad 500 złotych. Pracujący nad sprawcą policjanci ustalili sprawców tej kradzieży. Okazało się, że to 20-letni mieszkaniec Kolna i jego 15-letni kolega z powiatu piskiego. 20-latek usłyszał już zarzut kradzieży i grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności. Natomiast jego 15-letni wspólnik odpowie przed sądem rodzinnym.