31 maj 2023

Poszukiwany spędzi pół roku w zakładzie karnym

zdjęcie: Poszukiwany spędzi pół roku w zakładzie karnym / fot. KPP Kolno
Dzielnicowy z Posterunku w Stawiskach zatrzymał 32-latka poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna ma do odbycia karę pozbawienia wolności za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu i pomimo orzeczonego przez sąd zakazu. Mieszkaniec gminy Stawiski spędzi w zakładzie karnym pół roku.

Wczoraj, przed południem, w ręce dzielnicowego z Posterunku w Stawiskach wpadł 32-latek. Mężczyzna poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości do odbycia kary pozbawienia wolności. Sąd Rejonowy w Łomży orzekł karę wobec 32-latka za to, że kierował on pojazdem mechanicznym pod wpływem alkoholu i pomimo sądowego zakazu. Mieszkaniec gminy Stawiski został zatrzymany i jeszcze wczoraj trafił na pół roku do zakładu karnego.