3 kwiecień 2024

Poszukiwany wpadł po zgłoszeniu dotyczącym nieobyczajnego wybryku

zdjęcie: Poszukiwany wpadł po zgłoszeniu dotyczącym nieobyczajnego wybryku / fot. KPP Kolno
Na 8 miesięcy trafił do zakładu karnego 37-letni mieszkaniec gminy Kolno. Mężczyzna poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Wpadł w ręce policjantów, bo spał na trawniku.

Dyżurny kolneńskiej Policji otrzymał zgłoszenie, że na jednej z ulic w Kolnie leży nietrzeźwy mężczyzna. Pod wskazanym adresem policjanci zastali śpiącego na trawniku nietrzeźwego mężczyznę. W trakcie sprawdzenia w policyjnych bazach danych okazało się, że 37-latek jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Chełmnie do odbycia kary 8 miesięcy pozbawienia wolności za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Mieszkaniec gminy Kolno został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Dzisiaj został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną mu karę.